داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 3422
۵۰ نظر
صحنه های شرم آور در اردوی دانشجویی؛چه کسی پاسخگوست؟
پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۳
 
غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟!

به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله: اردوی مختلط دانشجویی منتسب به یکی از واحدهای دانشگاه آزاد با عنوان گل گشت نوروزی با تدارک ویژه ای از سوی متولیان،برگزار شد. 

بی حجابی دختران دانشجو ، شوخی های زننده دانشجویان و اجرای زنده موسیقی مبتذل در فضای اختلاط ، بی بندو باری و... از جمله جلوه های ویژه این اردو بود. 

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟! 

با ديدن اين تصاوير که صرفا گوشه‌هايي محدود از فضاي حاکم بر برخی اردوهای دانشجویی را نمايش مي‌گذارد مي‌توان به کنه مقاله نشريه انگليسي ديلي‌گراف پي برد! 

آنجا که براي نابودي جمهوري اسلامي انفجار «بمب سکس» را برتر از هر روش سياسي و نظامي معرفي کرده است! انفجاري خاموش و البته بسيار موثر که صورت‌بندي ديگري از جنگ نرم را به نمايش مي‌گذارد،
احمد
۱۳۹۳-۰۲-۲۸ ۱۰:۴۶:۳۵
همه نمیشه خوب باشند.خراب هم باید باشه.
منصور
۱۳۹۲-۱۰-۰۵ ۲۳:۳۸:۱۰
عالی
maryam
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۲۲:۴۳:۰۵
عکسا خوب بود.ولی واقعا کی پاسخگو هست؟؟؟؟!!!!
یک انسان کوچک
۱۳۹۲-۰۳-۰۱ ۱۲:۲۵:۳۸
دم بعضیاتون گرم که هنوز حواستون به اطرافتون جمعه و میدونید چه خبره !!کاش اینا هم میفهمیدن.....مگه نه؟!!
میانرو
۱۳۹۱-۱۱-۱۸ ۰۳:۱۴:۲۱
به خدا این بیچاره ها مشکل اصلی مملکت ما نیستند ذهن خودتون رو بی خود مشغول کردین
marjan
۱۳۹۰-۰۵-۱۱ ۱۹:۲۴:۳۹
با سلام از اینکه دلسوز اسلام و انقلاب و خون شهدا هستید ممنونم ولی باید واقع گرا بود صرف انقلاب باعث نمی شود که همه متدین شوند و انسلن علیرغم تمام قوانین راهش را خود انتخاب می کند ولی به نظر من اگر واقعا همه قوانین مملکت ما را اینگونه می توتن به راختی شکست و آب هم از آب تکان نخورد پس وا اسفا بر ......
۱۳۹۰-۰۲-۲۷ ۰۶:۴۵:۱۶
گرفتن این عکسها ونشان دادن انها خود نوعی ترویج منکر است
بیدار
۱۳۹۰-۰۲-۲۶ ۲۳:۵۷:۵۸
خوشا بحال مسیولین فرهنگی کشور . اونم تو دزفول وکربلای شهدامون ....
باید خون گریست
۱۳۹۰-۰۲-۲۴ ۱۵:۴۱:۴۶
آره اگه خاتمی و موسوی و کروبی و ... اعدام بشن همه مشکلات مملکت ما حل میشه همه با حجاب میشن همه مومن میشن کشور ما میشه بهشت
شوروا
۱۳۹۰-۰۲-۲۳ ۱۲:۴۸:۳۷
این هم نتیجه تعطیلیه امر به معروف - باش تا صبح دولتش بدمید -کین از نتایج سحر است !
سرهنگ
۱۳۹۰-۰۲-۲۳ ۱۱:۵۰:۴۷
الناس علی دیم ملوکهم . وقتی زمامداران به فکر چیز باشند مردم هم دنبال برنامه ریزان ضد اسلام می روند
کفری
۱۳۹۰-۰۲-۲۲ ۲۱:۲۳:۲۹
خاک برسر بیشعورتان کنند. شما با این کارها آبروی دانشجویان را برده اید. شما برای درس خواندن نیامدید بلکه برای کثافت کاری آمده اید. نفرین بر شما دانشجو نمایان.
۱۳۹۰-۰۲-۲۰ ۱۹:۴۸:۳۶
در مورد این مقوله به سینمای وطنی و ترویج و تشویق این محافل نیز لازم به یاداوری میباشد
hamed
۱۳۹۰-۰۲-۱۹ ۲۲:۴۳:۴۲
جایی که رئیسش دکتر جا اسبی !!! باشه از این بهتر که نمیشه
دختر عمو شادینه
۱۳۹۰-۰۲-۱۸ ۱۲:۳۳:۳۷
اوا خاک وچوم. باز یکی نوچوفسکو با لوبیا خورده!
۱۲۳۴